Notícies
Publicat el 31.03.2021
Comparteix al FacebookCompartir a TwitterCompartir en Whatsapp
On puc trobar el Cap de Creus?
Llistat de comerços i espais on pots trobar el butlletí municipal
nova_capçalera 161

Agropequària ‘El Sindicat´

C/ Gran, 44 (93 797 99 59)

agroargent@telefonica.net 

 

Arenas (llibreria)

C/ Gran, 18 (93 797 06 16)

arenas@llibreriarenas.com 

 

Atahualpa

Carretera, 16 (696 45 08 37)

atahualpabcn@gmail.com 

 

Aula de Música 

C/ Sant Ferran, 24 (669 92 31 07)

musicaargentona@gmail.com 

 

Autoservei Ca la Rosario

C/ Badalona, 33 (93 797 09 73)

felipfelip1@yahoo.es 

 

Bacallaneria Blanca

plaça de Vendre, parada 4 (93 756 00 02)

aleixcc@gmail.com 

 

Can Bellatriu

C/ Gran, 50 (658 93 32 47)

bellatriu@hotmail.com 

 

Can Ciano

Plaça de Vendre, 2 (93 797 10 57)

 

Can Valls

C/ Gran, 39 (93 797 02 07 / 619 02 10 19)

canvallsargentona@gmail.com 

 

Casabella, llibreria i papereria

C/ Puig i Cadafalch, 10 (93 797 12 90)

comandes@grupcasabella.com 

 

Coll Moda

C/ Gran, 46 (93 797 10 50)

info@collmoda.com 

 

Copimar

Avd / Puig i Cadafalch, 28 (93 638 50 68)

argentona@copimar.cat 

 

Drogueria i perfumeria Vellvé

C/ Doctor Samsó, 21 (93 797 10 72)

mvellvep@hotmail.com 

 

English Center

C/ Doctor Farrero, 5 (93 797 40 70)

info@amaingenglishcenter.com 

 

Finques Cabrespina S.L.

Avd / Puig i Cadafalch, 28 (93 756 03 06)

mcabrespina@yahoo.es 

 

Graneria Serra

C/ Barcelona, 46-48 (93 797 02 70)

joan@graneriaserra.com 

 

Instants Fotografia

Plaça Nova, 3 (93 756 05 77)

info@instantsfoto.com 

 

Kid's and Us

C/ Dr. Samsó 44 (646 22 85 46)

argentona@kidsandus.es 

 

Mim Salut

C/ Ramon i Cajal, 30 (93 115 41 71 / 627 84 73 55)

mim@mimsalut.com 

 

Núria Montasell Florista

C/ Doctor Samsó, 10 (93 797 11 00)

floristerianuriamontasell@gmail.com   

Peix i Marisc Eva

C/ Joan XXIII, 6 (93 756 12 26)

pescaderiaeva1@gmail.com 

 

Pigmalió Centre de Reforç

C/ Puig i Cadafalch, 9 (93 756 08 25)

cpigmalio@gmail.com 

 

Pizzeria Peperoni

C/ Barcelona, 5 (93 797 28 36)

annajl2004@hotmail.com 

 

Restaurant Xalavia

C/ Gran, 8 (93 707 04 61)

xalaviarestaurant@gmail.com 

 

Richmond

C/ Parres, 20 (93 797 41 73)

richmond.argentona@gmail.com 

 

Supermercat Coaliment 

C/ Barcelona, 40-42 (93 797 05 03)

distperarnau@hotmail.com 

-----------------------------------------------------------------

OAC

C/ Gran, 59 (93 797 49 00)

oac@argentona.cat 

 

Oficina Barri del Cros

Barri Sant Miquel del Cros, local 17 (93 741 26 42)

pladebarri@argentona.cat 

 

Biblioteca Joan Fontcuberta i Gel

C/ Gran, 3 (93 797 12 15)

 

 

^



AJUNTAMENT D'ARGENTONA

c/ Gran, 59
08310 Argentona
Tel 937 974 900 - Fax 937 970 800